Toner ve Kartuş Dolumu

Tüm renkli ve siyah beyaz laser yazıcıların belli aralıklarla periyodik bakım hizmetine ihtiyacı vardır. Özellikle dolum toner kullanıyorsanız, çalışma ortamınız tozlu ise, bulunduğunuz ortamda sigara içiliyorsa, yağ,toz vb. dış etmenlere maruz kalıyorsa yazıcınızda problemler ortaya çıkabilir. Yazıcınızda silik basma, çıkışlarınızda lekeler oluşuyorsa, yazıcınızdan normal olmayan sesler geliyorsa vakit geçirmeden bakım yaptırınız. Bakım yaptırarak yazıcılarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle multifunction (çok fonksiyonlu) yazıcılar dış etmenlerden daha çok etkilenir. fotokopi çekerken silik baskı, gönderdiğiniz fakslarda silik baskı ve okunabilirliğin düşüklüğü gibi sonuçlar bakım yapılmayan yazıcılarda en çok görülen problemlerdir. 

 

  

                                                      

 

Renkli yazılarda ise belli aralıklarla bakımla birlikte renk kalibrasyonu yapılması gerekmektedir.

 

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.

 

Önemli Uyarı : Lütfen boş toner kutusunu çöpe atmayınız. Toner tozunu kesinlikle lavabo, klozet vb. atık su ortamına karışacak şekilde dökmeyiniz. Yer altı sularına karışmasını engelleyiniz. Geri dönüşüm sağlayan firmaları araştırınız ve bu firmalara ulaştırınız. Çocuklarımızın geleceğini ipotek altına almayın! Doğal yaşama destek verin.

Kapaklı, Çerkezköy ve Saray çevrelerinde Yazıcı (Yazıcı), Toner ve Kartuş Dolumuna özgü her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz.

 

Kapaklı Rumeli Bilgisayar: 0282 717 21 51 (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.)